ÇALIŞMA ODASI PERDELERİ

TÜL PERDE    ÇALIŞMA ODASI PERDELERİ

Çalışma Odası Perdesi

Çalışma odalarımız
, evimizin önemli bir bölgesi olmakla birlikte , adından da anlaşılacağı üzere genelde daha sakin ve çalışmaya müsait bir yer olarak kullanılan bir oda bölümüdür. Bu anlamda çalışma odamızda yer alan dekorlar, eşyalar , kişinin dikkatini dağıtmayacak ve gözlerimizi yormayacak şekilde tasarlanmalıdır. Odada bulunan eşyalar ile çalışma odasında yer alan perde modelinin birbirine uyumlu olması oldukça önemlidir. Bu şekilde her bir detay, odanın bir bütünü olarak algınacağından dikkatimizi dağıtmayacağı gibi, şık ve modern bir görünüme de  sahip olacaktır.

Çalışma odalarımızı genellikle kitap okuyarak, ödevlerimizi yaparak, projelerimize çalışarak değerlendirdiğimiz için çalışma odasının yeteri kadar aydınlık bir ortamda bulunması gerekmektedir.  Misal olarak ; çalışma odamızdaki pencere sayımız bir tane ise açık renk tül perde seçimi çokta yanlış bir tercih olmayacaktır. Bunun yanı sıra pratik kullanım açısından mekanizma  sistemi ile çalışan stor perde, jaluzi perde, zebra perdeleri   kullanabilirsiniz.
Aynı şekilde çalışma odanızda yer alan duvar kağıtlarıyla ve diğer aksesuarlarımızla uyumlu bir perde seçimi yapılabilir,odanızın şıklığına şıklık katmış olursunuz.

Bir çok çalışma odası olarak kullanılan mekanlara baktığımızda store perdelerin bir hayli yaygın olarak kullanılmakta olduğunu gözlemlemekteyiz.  Pratik ve kolay kullanımı sayesinde zamandan da tasarruf etmenizi sağlayacak olan stor perdeler, eşyalarınızın da renkleriyle uyumlu olursa mükemmel bir çalışma odası görünümüne sahip olacağınızı şimdiden tahmin edebilirsiniz.
Çalışma odalarınızda gözü yormayacak, dikkatlerimizi dağıtmayacak renkler ve aksesuarlar kullanmalıyız. Çalışma odamıza perde seçimi yaparken perde yüzeyinde çokta fazla desen olmaması dikkat dağıtmaması açısından oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra zebra perde modelleri, jaluzi perde çeşitlerini de inceleyerek mekanınız için en ideal perde modeline karar verebilirsiniz.


Çalışma Odası Perdeleri-1

Çalışma Odası Perdeleri-2

Çalışma Odası Perdeleri-3

Çalışma Odası Perdeleri-4

Çalışma Odası Perdeleri-5

Çalışma Odası Perdeleri-6

Çalışma Odası Perdeleri-7

Çalışma Odası Perdeleri-8

Çalışma Odası Perdeleri-9