ÇOCUK ODASI PERDELERİ

TÜL PERDE    ÇOCUK ODASI PERDELERİ

Çocuk odası perdesi tasarlarken yapılması gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Çocuğunuzun zevklerinin büyüdükçe çok hızlı değişmesi kriterini asla unutmayınız. Şimdi bir buçuk yaşında bir çocuk için tasarlanan odanın birkaç yıl içinde, tamamen değiştiğini görebilirsiniz. Bu cümleleri hatırlatarak, mavi tonlarda harika bir çocuk odası tasarlamaya ne dersiniz ? Çizgi film karakterleri ile kumaşların uyumunu sağlarken, duvar kağıdı ince tonlarını kullanarak çocuğunuzun geleceğine en önemli adımları atacağız.

Çocuk odasında perdelerin seçilmesi için daha çok yönlü renkli ortamlara odaklanın. En güvenilir seçenek, basit bir tasarıma sahip basit bir monofonik kumaş veya bir kafes, şerit bezelye olabilir. Duvarlar düz renkleriyle birlikte kolayca ve hızlı bir şekilde yeniden boyanabilir. Ancak bu sayede güzel bir kombinasyon yakalayabilirsiniz. Böylece yaklaşık 13 yaşına kadar olan bir çocuğa kadar sorunsuz odayı kullanabilirsiniz.

Modern çocuk odası perde modelleri

Her yaştan çocuğa uyan dekor seçenekleri arasından seçim yapın. Parlak figürler ile beyaz ve mavi çizgiler sayesinde her yaştan çocuk için güzel alternatif çıkartın. Böylece daha özverili ve içten tasarımlar çıkartabilirsiniz. Bu oluşturduğunuz odada çocuğunuz ufkuna bir yelken açabilirsiniz.

Yine çocuk odaları için kullanılan farklı tonlardan bahsetmek istiyoruz. Yukarıda ki resimde göstermiş olduğumuz gibi iki tarafı fon olan perde üzerine açık denizlerde olduğu gibi balık resimleri eklenmesiyle odanın havasını değişecektir. Böylece daha modern ve çocukları iç dünyasını açabilecek tarzda figürler ortaya çıkacaktır.


Çocuk Odası Perdeleri-1

Çocuk Odası Perdeleri-2

Çocuk Odası Perdeleri-3

Çocuk Odası Perdeleri-4

Çocuk Odası Perdeleri-5

Çocuk Odası Perdeleri-6

Çocuk Odası Perdeleri-7

Çocuk Odası Perdeleri-8

Çocuk Odası Perdeleri-9