Ankara Gelin Damat Setleri, Gelin Bohçası - Damat Bohçası

   HABERLER

Ankara Gelin Damat  Setleri, Gelin Bohçası - Damat Bohçası

Ankara Saman Pazar’ın da perde, ev tekstili, manifatura ve çeyiz sektöründe yıllardır hizmet veren Çopuroğlu Tekstil, nihai tüketicinin yanı sıra kurumsal firmalara da iş yapmaktadır. Hem toptan hem perakende ayağında kaliteyi uygun fiyata satan ve böylede anılan bir Saman Pazarı klasiklerindendir. 

Perde dalında stor perde, zebra perde ve tüm mekanik çeşitleri, fonluklar, tül perdeler, güneşlikler, ev tekstilinde nevresim takımları, hamam havluları, bornoz takımları, salon takımları, yemek masası takımları, polar şallar, restorant masa örtüleri, restorant şalları, çeyiz dalında nişan bohçası, gelin ve damat bohçası, manifatura da ise nevresimlik kumaşlar, yorgan ve yatak astarlık kumaşları, yastık kılıfları kısacası yorgan menefesinden, düğüncü dürüsüne kadar Çopuroğlu Tekstil’de bulabilirsiniz. 

Yılların eskitemediği yüzü bir taraftan  nostalji yüzü diğer tarafta ise yenilikçi yüzü ile siz değerli Ankara’lılara hizmet vermektedir. Ankara, Ankara’nın komşu illeri, ilçeleri, kasaba ve köyleri alıştığı Saman Pazarı klasiklerinden vazgeçmeyerek alış – verişlere devam etmektedirler. 


 Okunma Sayısı : 435         15 Mart 2019